به نوپک قشم اولین و بزرگترین پارک و مزرعه کروکودیل خاورمیانه خوش آمدید.

turned_in

پارک کروکودیل نوپک

با بازدید از اولین و بزرگترین پارک کروکودیل ایران و خاورمیانه از تخم کروکودیل ، کروکودیلهای کوچک تا بزرگترین کروکودیل ایران را از نزدیک مشاهده می کنید. راهنمایان گردشگری پارک اطلاعات مربوط به نحوه زندگی و خصوصیات آنها را به گردشگران ارایه می کنند.همه روزه  از ساعت ۸  لغایت ۲۰ پارک دایر می باشد .

سایر حیوانات پارک نوپک

در این مجموعه بیش از ۱۰۰ سر کروکودیل کوچک و بزرگ زندگی میکنند علاوه بر این کروکودیلها حیواناتی نظیر خزندگان ، پرندگان و پستانداران دیگری نیز در این پارک زندگی میکنند . باغچه پرندگان از بخشهای متنوع این پارک است.

تاریخچه فعایت نوپک

در سال ۲۰۰۹/۱۳۸۹ مزرعه کروکودیل در جزیره هنگام راه اندازی شد در سال ۲۰۱۰/۱۳۹۰ پارک کروکودیل قشم به بهره برداری رسید ، در سال ۲۰۱۲/۱۳۹۲  تکثیر کروکودیل ها آغاز شد. در سال ۱۳۹۵/۲۰۱۵ نیز طرح توسعه پارک کروکودیل در جزیره قشم انجام شد. .

افتخارات نوپک

در سال های ۲۰۱۲/۱۳۹۲ و ۲۰۱۴/۱۳۹۳ مدیرعامل نوپک به عنوان کارآفرین برتر استان هرمزگان و در سال ۱۳۹۴/۲۰۱۴به عنوان کارآفرین برتر کشورشناخته شد.

پارک کروکودیل نوپک  به اولین و بزرگترین پارک کروکودیل خاورمیانه و مجموعه ای زیبا برای گردشگران در جزیره قشم شناخته می شود.

گالری پارک کروکودیل نوپک

turned_in
بزرگترین تمساح خاورمیانه

بزرگترین کروکودیل ایران

هچ تخم تمساح

تولد کروکودیل

بچه کروکودیلها

نمای وروردی پارک کروکودیل

لانه سازی کروکودیل ها

کروکودیل آرام تا شکار برق آسا

عمده فعالیت پرورشی نوپک

turned_in

فعالیت مزرعه عمدتا تکثیر و پرورش کروکودیلها و فروش به باغ وحش ها ، آکواریومها و سایر مراکز حیات وحش می باشد. پارک کروکودیل نوپک مرکزی برای آشنایی گردشگران علاقمند به حیات وحش است. حمایت از حیوانات نیازمند مداوا و خدمات درمانی و نگهداری از آنها تا بهبودی و رها سازی آنها در طبیعت از جمله فعالیتهای نوپک است. گونه کروکودیل پرورشی این مرکز گونه کروکودیل پروسوس استرالیایی می باشد که تحت نظر کنوانسیون بین المللی سایتیس تهیه شده و پرورش داده می شود. 

نوآوری

پارک پرورش کروکودیل نوپک قشم به عنوان طرحی نوآورانه و کارآفرین در ایران شناخته می شود .

شعار ما

نوآوری ، پویایی و کوشش شعار نوپک است . شرکت نویک  قشم در سال ۲۰۰۶/۱۳۸۶ تاسیس شد .

همکاران

در مزرعه و پارک کروکودیل نوپک به طور مستقیم ۲۰ نفر مشغول به کار هستند و حداقل ۱۵ نفر هم به صورت فصلی شاغل می شوند .

توسعه

نوپک همواره در حال توسعه است و از هرگونه پیشنهاد مناسب همکاری استقبال میکند. .

خدمات مزرعه وپارک کروکودیل نوپک

turned_in

دوره های آموزش مدیریت مزرعه ، نگهداری و پرورش کروکودیل در نوپک به صورت خصوصی همراه با کارورزی انجام می شود. گواهی سابقه کارورزی نیز صادر می گردد.

کروکودیل در هر اندازه ای برای فروش موجود داریم. در نظر داشته باشید که فروش کروکودیل به مراکز دارای مجوز نگهداری که فضای مناسب دارند انجام می گردد. در غیر اینصورت لطفا تماس نگیرید.

خدمات مشاوره به پارکهای حیات وحش و مراکز نگهداری از حیوانات ارائه می شود. جهت مذاکره و تبادل قرارداد مشاوره لطفا از قسمت تماس با ما اقدام کنید .

فهرست
ArabicEnglishPersian