درباره ما

معرفی نوپک

شرکت نوپک قشم مجری مزرعه و پارک کروکودیل قشم در سال ۲۰۰۶ /۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز نموده است. بنیانگذاران این شرکت سرکار خانم مهندس روستایی ،  کارشناس جانور شناسی و همسرشان آقای مهندس سالاروند کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه می باشند.

مزرعه و پارک نوپک با همکاری تیمی متشکل از متخصصان پرورش کروکودیل ، محیط زیست ، جانور شناسی و دامپزشکی اداره می شود.

امروزه نوپک در خاورمیانه مرجع علمی و تجربی کسب هر گونه اطلاعات در زمینه نگهداری ، پرورش و بهره برداری از کروکودیلهاست.

خانم مهندس مژگان روستایی به عنوان مدیر عامل این مجموعه در سالهای ۲۰۱۲/۹۲ و ۲۰۱۳/۹۳ به عنوان کارآفرین برتر استان هرمزگان و در سال ۲۰۱۴/۱۳۹۴ به عنوان کار آفرین برتر ایران از سوی وزارت کار و وزارت جهاد کشاورزی انتخاب شده و در مراسمی با حضور معاون رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفت.

از افتخارات نوپک اینست با جذب گردشگران موجب رونق منطقه خود و درآمد زایی برای ساکنین محلی شده است.

این مرکز همواره در حال توسعه بوده و تلاش پیگیر و هدفمند از ویژگیهای بارز آن است.

پارک کروکودیل نوپک قشم

نوپک حامی همیشگی حیوانات

نوپک به عنوان همکار افتخاری سازمانهای محیط زیست و دامپزشکی همواره حامی حیوانات و محیط زیست بوده و به عنوان مرکز بزرگ حمایت از حیوانات در جزیره قشم به مداوا ، تیمار و رها سازی حیوانات نیازمند به کمک فعالیت دارد.

در طول سال حیوانات بسیاری با استفاده از امکانات و تجربیات کارشناسان نوپک مداوا شده و زیر نظر کارشناسان محیط زیست رها سازی می شوند .

حمایت از طرحهای زیست محیطی مثل کاهش استفاده از پلاستیک با تهیه و توزیع کیسه های خرید قابل استفاده مجدد ، حمایت از گروه های مردمی حامی محیط زیست نیز همواره در دستور کار نوپک است.

پارک کروکودیل نوپک قشم