درباره ما

صفحه اصلی » درباره ما

درباره ما

 

شرکت نوآوران پویا کیمیا قشم مجری مزرعه و پارک کروکودیل قشم در سال ۱۳۸۶ ثبت شده و فعالیت دارد. بنیانگذار این شرکت سرکار خانم روستایی کارشناس جانور شناسی و ارشد اکوتوریسم و همسرشان آقای سالاروند کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه و متخصص پرورش کروکودیل می باشند.

در سال ۱۳۸۵ در حالیکه بنیانگذاران این مجموعه در تهران زندگی می کردند ایده پرورش کروکودیل توسط خانم روستایی مطرح شده و پس از مطالعه و امکان سنجی و اخذ موافقت اصولی در سال ۱۳۸۶ ایشان برای راه اندازی مزرعه کروودیل به جزیره قشم مهاجرت نمودند.

پس از ۳ سال دوندگی اداری و عملیات احداث در سال ۱۳۸۹ مزرعه کروکویل نوپک در جزیره هنگام راه اندازی شد. بدون توقف عملیات احداث پارک کروکودیل در جزیره قشم پیگیری شده که در سال ۱۳۹۰ این پارک به عنوان بخش گردشگری طرح به بهره برداری رسید.

پس از دو سال تحقیق و مطالعه و تحقیق در سال ۱۳۹۲ هدف مزرعه که تولید و تکثیر کروکودیلها بود محقق شد .طرح توسعه پارک کروکودیل نوپک قشم نیز در سال ۱۳۹۵ به بهره برداری رسید. اکنون نوپک تنها مرکز تکثیر مصنوعی کروکودیلها و دیدنی منحصر بفرد جزیره قشم است.

“نوپک ” اختصار شعار شرکت و خط مشی  آن است : نوآوری ، پویایی ، کوشش

پرسنل آموزش دیده و با تجربه بومی و مدیریت علمی مجموعه در راستای تحقق شعار این مجموعه به صورت شبانه روزی تلاش می کنند بطوریکه این طرح در حال توسعه مداوم است.

تماس با ما

تهیه بلیط

برای تهیه بلیط می توانید به صورت انلاین از طریق ربات تلگرامی qeshmcrocodileparkbot@  اقدام کرده یا یا  مراجعه حضوری از گیشه ورودی پارک تهیه کنید

آدرس ما

استان هرمزگان – جزیره قشم – اتوبان قشم به درگهان – پارک کروکودیل نوپک

خدمات مشاوره

خدمات مشاوره به پارکهای حیات وحش و مراکز نگهداری از حیوانات ارائه می شود. جهت مذاکره و تبادل قرارداد مشاوره لطفاد ایمیل بزنید.

فروش کروکودیل

کروکودیل در هر اندازه ای برای فروش موجود داریم. در نظر داشته باشید که فروش کروکودیل به مراکز دارای مجوز نگهداری که فضای مناسب دارند انجام می گردد. در غیر اینصورت لطفا تماس نگیرید.

آموزش نگهداری و پرورش کروکودیل

دوره های آموزش مدیریت مزرعه ، نگهداری و پرورش کروکودیل در نوپک به صورت خصوصی همراه با کارورزی انجام می شود. گواهی سابقه کارورزی نیز صادر می گردد.